Hlavní navigace

Provident Financial s.r.o. rozšířil své řady o další odborníky

[Tisková zpráva] Alena Jorová působí od ledna 2008 ve společnosti Provident Financial s.r.o. jako marketingový manažer. Novým manažerem lidských zdrojů společnosti Provident Financial s.r.o., poskytující krátkodobé hotovostní půjčky do domácností, se od ledna stala Štěpánka Duffková.

Sdílet

Alena Jorová novou šéfkou marketingu Provident Financial v ČR a SR

Alena Jorová působí od ledna 2008 ve společnosti Provident Financial s.r.o. jako marketingový manažer. Je členem nejvyššího vedení společnosti a má na starosti marketing jak v ČR tak na Slovensku. Jorová pracovala v marketingových agenturách jako např. Leo Burnett Advertising, MARK/BBDO a Young and Rubicam. V e-Bance zastávala pozici Ředitel divize marketing a řízení segmentu retail a předtím, než přišla do Providentu, pracovala na obdobné pozici v ČSA – Českých aeroliniích a.s. Provident Financial s.r.o. působí na českém trhu krátkodobých hotovostních půjček od roku 1997, je součástí mezinárodní finanční skupiny International Personal Finance kótované na londýnské burze cenných papírů.

Lidské zdroje v Provident Financial s.r.o. posílila Štěpánka Duffková

Novým manažerem lidských zdrojů společnosti Provident Financial s.r.o., poskytující krátkodobé hotovostní půjčky do domácností, se od ledna stala Štěpánka Duffková. Štěpánka Duffková se pohybuje v oblasti lidských zdrojů přes 11 let. Od roku 1997 pracovala jako ředitelka pro lidské zdroje ve společnostech Sodexho, Carrefour a Delvita. Do Providentu přišla po krátkém působení v GE Money Bank. Štěpánka Duffková se stala členem senior managementu a má na starosti HR a oblast vzdělávání a rozvoje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).