Hlavní navigace

Prémiový vklad HSBC odstartoval v pravý čas

HSBC přichází s unikátním řešením pro zhodnocení úspor s garancí návratnosti vložených finančních prostředků a s exkluzivním prémiovým úrokem.

Sdílet

HSBC Bank plc – pobočka Praha připravila limitovanou nabídku Prémiového vkladu HSBC v českých korunách, který spojuje výhody termínovaného vkladu s nadstandardním prémiovým úročením.

Prémiový vklad HSBC je strukturovaný termínovaný vklad, který klientům přináší atraktivní kombinaci vysokého pevného úroku 4 % p. a. pro první polovinu vkladu a prémiového úroku ve výši až 20 % za 5 let, jenž je odvozen od vývoje indexu Dow Jones EURO STOXX 50 (znázorňuje vývoj akcií padesáti prestižních společností eurozóny) pro druhou polovinu vkladu.

Mezi další výhody vkladu patří 100 % garance návratnosti vložených prostředků při jeho splatnosti a záruka zákonného pojištění prostředků až do výše 50 000 GBP pro jednu osobu.

Tato jedinečná nabídka platí od 14. dubna do 25. května 2009 pro nové a stávající klienty s minimálním vkladem ve výši 500 000 Kč a při splnění kvalifikačních kritérií HSBC Premier (informace najdete na www.hsbc.cz).

Současný trend snižování úrokových sazeb přispěl k hledání nových možností, jak zhodnotit volné finanční prostředky. Prémiový vklad HSBC byl sestaven na základě potřeb našich konzervativních klientů. Patří mezi výjimečné spořicí produkty, které lze získat i na českém bankovním trhu, zdůrazňuje Martin Fuchs, ředitel investičních produktů české pobočky HSBC Bank plc.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).