Povinné ručení či havarijní pojištění KASKO online

Na jaře letošního roku připravila UNIQA pojišťovna pro privátní klientelu novou internetovou aplikaci pojištění vozidel. Klient si může uzavřít havarijní pojištění KASKO i pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, tzv. povinné ručení. Součástí nabídky jsou samozřejmě i doplňková pojištění sedadel, skel atd.

Aby zájemce o pojištění mohl nenáročným způsobem toto pojištění sám realizovat, je v aplikaci přednastaveno několik variant pojištění s možností je jakkoli upravovat podle vlastní potřeby. Samozřejmostí je u všech položek zobrazení nápovědy a upozornění na možnost kdykoliv při nesnázích kontaktovat UNIQA pojišťovnu, a to jak prostřednictvím bezplatné linky UNIQA, tak zasláním kontaktu na obchodní službu.

Aplikace je uživatelsky jednoduchá – zájemce si vybere kategorii svého vozidla, vyplní další potřebné údaje a po několika kliknutích se mu již zobrazí základní cenová nabídka.

V případě akceptace této nabídky stačí doplnit několik nezbytných údajů a pojištění uzavřít. V případě realizace pojištění KASKO či SKLA je pochopitelně nezbytná prohlídka vozidla, přičemž klient může využít více než 500 smluvních pracovišť na celém území ČR. Prohlídka je pro klienta bezplatná.

V rámci tohoto způsobu pojištění jsou UNIQA pojišťovnou nabízeny velmi zajímavé slevy.

Tento moderní způsob se stává v současné době stále vyhledávanější formou uzavírání pojistné smlouvy. Vše je jednoduché, pohodlné a rychlé.