Hlavní navigace

Perfektní půjčka KB klienty zaujala!

15.června 2004, Praha - Zájem klientů o Perfektní půjčku se v dubnu a květnu letošního roku zvýšil o 77%. V prvních třech měsících letošního roku KB poskytla průměrně 2 200 těchto spotřebitelských úvěrů, v dubnu a květnu se průměrný prodej zvýšil na 3 800 úvěrů za měsíc.

Sdílet

Od uvedení Perfektní půjčky na trh v říjnu loňského roku KB poskytla klientům více než 19 tisíc těchto spotřebitelských úvěrů v celkovém objemu 1,2 miliardy korun. Průměrná výše úvěru činí 62.000 Kč, klienti preferují dobu splatnosti v délce 48 měsíců.

Velký zájem potvrdil, že Komerční banka rozumí potřebám svých klientů, uvedl Petr Slabý, náměstek ředitele pro Marketing. Perfektní půjčka se od jiných typů spotřebitelských úvěrů liší především tím, že si zájemce může sám stanovit výši měsíční splátky. Pro stejnou cílovou částku a dobu splatnosti platí také stejná výše splátky. To znamená, že například u cílové částky 30 000 Kč s dobou splatnosti 48 měsíců činí měsíční splátka 833 Kč, a to pro všechny klienty, kteří se rozhodnou pro tuto výši úvěru a dobu splatnosti. Klient si tak může vybrat ze široké nabídky různých variant cílových částek a doby splatnosti a zvolit si tak splátku, která mu vyhovuje.

Díky Perfektní půjčce může klient získat potřebné peníze velmi rychle. Informaci o poskytnutí půjčky dostává klient při podání žádosti. Finanční prostředky čerpá klient zpravidla následující den. V případě požadavku může klient půjčku čerpat okamžitě.

K Perfektní půjčce je zdarma poskytnuto i pojištění, které u úvěrů od 30 000 Kč kryje riziko nesplácení z důvodu dlouhodobé pracovní neschopnosti, invalidity, ztráty zaměstnání a smrti. Úvěr lze poskytnout v rozmezí od 30 000 do 150 000 korun, přičemž pro klienty banky při splnění podmínky požadované výše příjmu je úvěr do 120 000 Kč bez zajištění. Maximální doba splatnosti úvěru je čtyři roky, minimální doba splatnosti není stanovena. Za vyřízení Perfektní půjčky neplatí klient bance žádné poplatky a stejně tak neplatí za vedení úvěrového účtu. RPSN se pohybuje od 14,9%.

Ing. Marie Petrovová
tisková mluvčí

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).