Hlavní navigace

Obchodníkům byl udělen rekordní počet 591 tisíc známek

O půlnoci 30. září bylo ukončeno hlasování, na jehož základě bude udělena Cena veřejnosti v rámci ocenění GE Money Multiservis Obchodník roku 2007. Spotřebitelé rozdali českým obchodníkům 591 tisíc známek, čímž byl o více než 240 tisíc překonán dosavadní rekord vytvořený v loňském roce.

Sdílet

Počet udělených známek je jeden z nejvyšších, který byl v České republice v hlasování prostřednictvím SMS a internetu dosažen. Výsledky ocenění GE Money Multiservis Obchodník roku 2007 budou oznámeny 10. října na slavnostním večeru v pražském Slovanském domě.

Hlasování, na jehož základě bude určen vítěz Ceny veřejnosti, probíhalo od 1. června 2007. Výsledky v této kategorii se rovněž počítají do souboje o absolutní vítězství a zisk titulu GE Money Multiservis Obchodník roku 2007.

Letošní ročník ocenění GE Money Multiservis Obchodník roku 2007 byl zahájen na tiskové konferenci 5. června 2007. Výsledky jednotlivých kategorií i jméno celkového vítěze budou oznámeny 10. října 2007 během slavnostního večera v pražském Slovanském domě.

Více informací o ocenění naleznete na stránkách www.obchodnik-roku.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).