Hlavní navigace

Nové byty od CENTRAL GROUP v Suchdole

V Praze 6 - Suchdole v lokalitě Výhledy byla zahájena výstavba sedmi bytových domů. V současné době nabízí společnost v této lokalitě 180 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Ceny se pohybují od 32.900 Kč/m² a za nejlevnější byt 1+kk (36 m² vč. balkonu) klienti zaplatí 1,2 milionu korun. První etapa výstavby bude dokončena v srpnu 2005.

Sdílet

V rámci nového programu financování bytů s názvem 100.000 + SPLÁTKY pořídí klienti v Suchdole byt o velikosti 1+kk za 100.000 Kč a následně hradí jen dojednanou hypoteční splátku 7.733 Kč měsíčně (např. byt č. 6 v domu D).

Z první etapy prodeje je již 40% bytů prodáno, komentuje prodejní výsledky David Smola, pracovník prodeje společnosti CENTRAL GROUP, a pokračuje: Viladomy budou stát na klidném prostranství plném zeleně a proto tvoří největší klientelu převážně rodiny s dětmi a náročnější zákazníci.

V okolí je základní občanská vybavenost s veškerou další infrastrukturou nedalekých Dejvic. Blízko lokality se nachází pošta, školy, Česká zemědělská univerzita, zdravotní středisko, sportovní areál s plaveckým bazénem, restaurace a samoobsluhy. Areál ohraničují ulice Kosova a K Horoměřicům.

Miluše Netolická
marketingová ředitelka
CENTRAL GROUP a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).