Hlavní navigace

NetTours.cz - specialista na oblíbené turistické destinace vstupuje na trh

Před nadcházející sezónou letních dovolených na český trh on-line prodeje zájezdů vstoupil nový ambiciozní hráč - NetTours.cz. Nový online prodejce zájezdů NetTours.cz si je vědom silné konkurence v tomto odvětví a tak se bude snažit prosadit a najít si své klienty díky specializaci na turisticky lákavé oblasti - Egypt, Řecko, Tunisko, Turecko, Chorvatsko a Bulharsko. Na serveru NetTours.cz tak můžete nalézt zájezdy od 60 cestovních kanceláří a to včetně těch největších - Čedok, Fischer, Sunny Days, Blue Style, EXIMtours, Firotour.

Sdílet

„Víme, že při dnešní konkurenci v online prodeji zájezdů je nutné se odlišit od velkých hráčů na trhu. Proto jsme se vydali cestou specializace na konkrétní, českými turisty oblíbené destinace. Motto našeho mladého a velmi kreativního týmu díky tomu zní – Nechceme rozumět všemu, ale chceme vědět vše o našich lokalitách.“, komentuje vstup na český trh marketingový manažer projektu NetTours.cz Jan Faltýsek.

Zárukou serióznosti projektu NetTours.cz je i zvolený servisní partner celého projektu, kterým se stala cestovní agentura INVIA.CZ. Tu tvůrci NetTours.cz oslovili především díky dobrému zvuku této společnosti na trhu online prodeje zájezdů, kde v současnosti nabízí zájezdy od 250 pojištěných českých a slovenských CK.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).