Hlavní navigace

Nemáte kde vést jednání? Zavolejte do své banky

Soukromí a pohodlí, služby těch nejlepších osobních bankéřů, ale také možnost půjčit si bankovní prostory pro vlastní obchodní jednání. Takové a další mimořádné výhody nabízí nově otevřené Citigold centrum.

Sdílet

„Citibank je lídrem světového trhu v obsluze movitých klientů. Také v České republice dává důraz na to, aby jim přinášela maximální přidanou hodnotu, a to především prostřednictvím těch nejlepších osobních bankéřů a unikátní nabídky těch nejlepších místních a světových produktů. Nyní navíc otevírá špičkové Citigold centrum, jehož vznik byl inspirován našimi zahraničními zkušenostmi,“ konstatoval ředitel retailového bankovnictví Citibank, Bert Pijls.

Centrum umístěné v Praze v ulici Na Příkopě č. 17 nabízí absolutní soukromí. Namísto výlohy a přepážek se skládá z jednacích místností. Jeho pracovníci se časově přizpůsobují potřebám svého zákazníka a samozřejmě jsou připraveni jej i kdykoliv navštívit.

„Klient centra může využít jeho prostor také pro své osobní jednání, a to zcela zdarma. Stačí zavolat, zjistit, které kanceláře a místnosti jsou v danou dobu volné, a zarezervovat je,“ uvedl ředitel prodeje a distribuce Citibank, Vladislav Vachata. Banka rovněž zajistí veškerý servis nutný pro jednání, jako například telefon pro konferenční hovor, projekci na plazmovou obrazovku či catering.

„Banka by se měla starat nejen o peníze klienta. Měla by mu být partnerem na mnohem širší bázi. Proto klientům již delší dobu nabízíme různé formy poradenství, benefiční programy a nyní i tento nový nadstandardní servis. Stejnou cestou půjdeme i dál,“ vysvětlil Vladislav Vachata.

Personál centra většinově tvoří osobní bankéři. Na jejich kvalitu je v Citibank dáván dlouhodobě mimořádný důraz, především s ohledem na potřeby klientů při správě majetku. Proto také nabízí otevřená investiční řešení, kdy jednotlivé produkty vybírá z nabídky těch nejlepších správců.

„Investice jsou pro Citigold klienty klíčovou oblastí služeb. Proto všichni naši osobní bankéři procházejí náročnou interní certifikací. V Praze tak musí mít stejnou kvalifikaci jako v kterékoliv z 98 zemí, v nichž Citibank působí. Banka totiž musí umět nabídnout každému odpovídající řešení jeho potřeb,“ zdůraznil ředitel centra Robert Chrištof.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).