Hlavní navigace

Nabídku ČMSS nově doplňují produkty Poštovní spořitelny

Praha, 25. ledna 2007 – Českomoravská stavební spořitelna rozšířila ve spolupráci s Poštovní spořitelnou od začátku tohoto roku svou nabídku o bankovní produkty PS. Produktové portfolio, s nímž dnes finanční poradci ČMSS přicházejí za svými klienty, vedle spoření s výhodnými úvěry na bydlení, penzijního připojištění, podílových fondů či pojištění úvěru a spoření zahrnují i spotřebitelský úvěr a běžný účet.

Sdílet

Doplněná nabídka ČMSS dává klientům v jeden okamžik a na jednom místě možnost řešit záměry související s bydlením komplexně

SPOTŘEBITELSKÝ ÚVĚR umožňuje klientům ČMSS řešit i jejich další záměry, a to i ty spojené s bydlením, které z důvodu zákonných omezení nemohli uskutečnit prostřednictvím úvěrů ze stavebního spoření. V současnosti má nabídka tuto podobu:

  • Neúčelový spotřebitelský úvěr s úrokovou sazbou od 12,4 % p.a., tzn. i na pořízení zařizovacích předmětů do domácnosti a jeho dalšího vybavení.
  • Účelový spotřebitelský úvěr na pořízení automobilu s úrokem od 8,9 % p.a.

POSTŽIROVÝ ÚČET V PROGRAMU KLASIK je podle průzkumu serveru www.bankovnipoplatky.com cenově nejvýhodnějším účtem z nabídky velkých českých bank.

  • Bez poplatku za příchozí platby – jako první a dosud jediná velká banka Poštovní spořitelna nepenalizuje klienty za to, že jim přicházejí na účet peníze
  • Se službou CashBack umožňuje výběry hotovosti při platbě kartou zdarma
  • v kterémkoli supermarketu Albert nebo hypermarketu Hypernova (platí pro všechny karty Poštovní spořitelny: debetní i kreditní karty, embosované
  • i elektronické, VISA / VISA Elektron i MasterCard / Maestro)
  • Postžirový účet je přizpůsoben na míru všem věkovým skupinám: Mini (0 – 15 let), Junior (15 – 26 let), Klasik, Plus (nejvyšší nabídka), Senior, Handicap (účet speciálně přizpůsobený potřebám lidí se zdravotním postižením)
  • Naprosto nejširší distribuční síť:3300 pošt a poboček Poštovní spořitelny, 2300 poradců pro finanční plánování ČMSS, 2500 pokladen Albertů a Hypernov, více než 560 bankomatů, e-banking

ČMSS si svými výsledky vydobyla vedoucí postavení na českém trhu. Poštovní spořitelna je druhou největší bankou pro drobné klienty v České republice. Spolupráce úspěšných společností znamená především výhody pro klienty. Prodej produktů Poštovní spořitelny jako součást široké nabídky pro rodinu bude zprostředkovávat na 2400 finančních poradců ČMSS.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).