Hlavní navigace

Na trh přichází nová leasingová společnost „s Autoleasing“

Ke dni 1.10. 2004 byla založena nová, vysoce specializovaná leasingová společnost s Autoleasing, která je součástí silné středoevropské Finanční skupiny Erste Group.

Sdílet

Vznik nové společnosti odráží současné potřeby trhu, na kterém se vyprofilovaly dvě skupiny klientů. První skupinou jsou klienti, kteří preferují leasing jako součást nabízených služeb své banky. Skupina druhá, neméně početná, očekává leasing přímo u svého dodavatele, v prodejní síti, jako součást jím nabízených služeb.

Očekávání zákazníka je pro každou společnost jeden z nejdůležitějších ukazatelů, který udává směr její činnosti. Stejně tak i pro nás to byl hlavní impuls, který vedl k založení s Autoleasing, uvedl Wilfried Elbs, předseda představenstva a generální ředitel.

„s Autoleasing“ přichází s nabídkou finančního a operativního leasingu u dodavatelů. Cílem specializované leasingové společnosti je oslovit dodavatelskou síť a stát se jejím obchodním partnerem. Klientům nabízí společnost s Autoleasing sjednání leasingové smlouvy včetně pojistky přímo na místě. Tím chce pružně reagovat na požadavky zákazníka, který odjíždí od prodejce s novým autem během několika minut.

Společnost s Autoleasing je dceřiná společnost České spořitelny, a.s., která je jejím jediným a stoprocentním vlastníkem.

Klára Gajdušková,
Tisková mluvčí
České spořitelny, a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).