Hlavní navigace

Na Floru do Olomouce o polovinu levněji

Ve čtvrtek 24. dubna začíná na olomouckém výstavišti další ročník jarní výstavy Flora Olomouc. České dráhy jsou letos poprvé oficiálním dopravcem veletrhu, a připravily proto pro pěstitele a zahrádkáře speciální nabídku VLAK+. Do Olomouce a zpět se tak návštěvníci Flory dostanou odkudkoliv z České republiky za polovinu obyčejného jízdného.

Doba čtení: 1 minuta

Jízdenka Vlak+ platí z kterékoliv stanice ČD do železniční stanice Olomouc hlavní nádraží a zpět. První den platnosti zpáteční jízdenky se slevou VLAK+ přitom může být 24., 25., 26. nebo 27. dubna 2008.

Při cestě do Olomouce cestující nárok na slevu prokazovat nijak nemusí, stačí, když o slevu požádá. Při cestě zpět však musí při kontrole jízdních dokladů předložit jízdenku orazítkovanou pamětním razítkem, které získá přímo na výstavišti v expozici Českých drah v pavilonu „A“. Pokud bude na jízdence razítko chybět, nebude mu jízdenka se slevou VLAK+ uznána a cestující zaplatí za tuto cestu jízdné, na které prokáže nárok. Jízdenka se slevou VLAK+ neplatí jako vstupenka na veletrhy.