Hlavní navigace

Na Světový pohár v beach volejbalu do Prahy o polovinu levněji

Ve dnech 7. až 11. května se bude na pražské Štvanici konat Světový pohár v beach volejbalu. České dráhy jsou oficiálním dopravcem turnaje a pro všechny návštěvníky připravily výhodnou nabídku VLAK+. Do Prahy a zpět se tak fanoušci dostanou odkudkoliv z České republiky za polovinu obyčejného jízdného.

Sdílet

Jízdenka VLAK+ platí z kterékoliv stanice ČD do libovolné stanice nebo zastávky na území Prahy a zpět. První den platnosti zpáteční jízdenky se slevou VLAK+ přitom může být 6., 7., 8., 9., 10. nebo 11. května 2008. Jízdenka platí vždy do půlnoci následujícího dne.

Při cestě do Prahy cestující nárok na slevu prokazovat nijak nemusí, stačí, když o slevu požádá. Při cestě zpět však musí při kontrole jízdních dokladů předložit jízdenku označenou razítkem „ČD – Vlakem za sportem“, které získá na stadionu na Štvanici u stánku označeného logem ČD. Pokud bude na jízdence razítko chybět, nebude mu jízdenka se slevou VLAK+ uznána a cestující zaplatí za tuto cestu jízdné, na které prokáže nárok. Jízdenka se slevou VLAK+ neplatí jako vstupenka na turnaj.

Podrobnosti o slevě VLAK+ jsou na internetu www.cd.cz/vlakplus, informace o turnaji jsou k dispozici na stránkách www.beachpragueopen.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).