Hlavní navigace

Marketing Volksbank CZ povede Petr ŽIBŘID

Vedením marketingu Volksbank CZ, a.s. byl od prosince 2006 pověřen Ing. Petr Žibřid (29). Ve Volksbank působí Petr Žibřid od roku 2004, doposud pracoval na pozici Specialisty pro marketing.

Sdílet

Do Volksbank přišel Petr Žibřid v roce 2004 z reklamní agentury Marco BBN, kde působil na pozici account managera. Předtím pracoval v několika reklamních agenturách, kde se věnoval především grafické činnosti a komunikaci s klienty.

Petr Žibřid je absolventem Mendelovy zemědělské a lesnické univerzity v Brně, kde absolvoval Provozně – ekonomickou fakultu se zaměřením na marketing a finance.

„V komunikaci pro příští období se Volksbank i nadále soustředí především na produktově orientovaný marketing a posílení své pozice retailové banky na trhu v segmentu středních a menších bankovních domů“, sdělil Petr Žibřid krátce po svém nástupu na novou pozici. Jako ředitel marketingu Volksbank CZ bude mít na starosti koordinaci a řízení reklamních a komunikačních kampaní, celkově bude zodpovědný za externí a interní marketing v oblasti bankovních produktů a služeb.

Ve svém volném čase se Petr Žibřid věnuje sportu, rád cestuje a zajímá se o design.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).