Hlavní navigace

Manažeři Poštovní spořitelny změnili pozice

PRAHA, 14. července 2005 – Poštovní spořitelna personálně posiluje. Zástupcem výkonné ředitelky a ředitelem obchodu a segmentu Poštovní spořitelny byl jmenován Miroslav Seidl, manažerkou řízení sítě se stala Jitka Kotyková. Manažerem řízení produktů je nově Libor Svoboda a Tomáš Zrzavecký pracuje nyní na pozici výkonného manažera marketingového oddělení.

Sdílet

Miroslav Seidl byl jmenován zástupcem výkonné ředitelky Poštovní spořitelny. V rámci svých kompetencí bude nyní nově odpovídat za úsek metodiky a řízení segmentů. Jemu podřízený útvar Řízení sítě Poštovní spořitelny byl personálně posílen. Miroslav Seidl pracuje v Poštovní spořitelně od roku 1994. Začal na pozici instruktor, posléze pracoval jako regionální manažer. Před příchodem do Poštovní spořitelny působil v České poště. Vystudoval matematiku a fyziku na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity. Absolvoval tříměsíční stáž v centrále KBC a řadu dalších manažerských kurzů v ČR i v zahraničí. Mezi jeho koníčky patří zejména sport – věnuje se lyžování, cyklistice a squashi. Pokud mu zbude čas, rád jej tráví focením a cestováním.

Jitka Kotyková, výkonná manažerka řízení sítě Poštovní spořitelny, pracovala od roku 1992 v Poštovní bance. Po sloučení s Investiční bankou odešla do České spořitelny, v roce 1998 se vrátila do Poštovní spořitelny do útvaru Spolupráce s Českou poštou. Pracovala na pozici referenta a metodicky řídila pracovníky poboček, postupně se vypracovala přes vedoucího týmu v oblasti podpory obchodu do stávající pozice výkonná manažerka řízení sítě Poštovní spořitelny. Jitka Kotyková vystudovala Vysokou školu ekonomickou. Ve volném čase ráda čte, chodí na koncerty klasické hudby a cestuje. Velmi rekreačně se věnuje tenisu a v zimě lyžování.

Libor Svoboda působí nově na pozici manažera řízení produktů. V Poštovní spořitelně pracuje již více než 12 let. Zpočátku pracoval jako referent na běžné účty a dále jako vedoucí metodických, technologických a obchodních útvarů. Před nástupem do Poštovní spořitelny působil Libor Svoboda v České spořitelně. Libor Svoboda vystudoval Vysokou školou ekonomickou a své vzdělání rozšiřoval řadou manažerských kurzů. Ve volném čase se věnuje rybaření.

Tomáš Zrzavecký, výkonný manažer marketingového oddělení, pracuje v ČSOB od roku 1992, kdy nastoupil do Investiční banky do mezinárodního úseku odboru Korespondent banking. V roce 1995 přestoupil do Poštovní spořitelny, kde se stal součástí týmu tvořícího nový útvar marketingu. V letech1998 až 2000 řídil obchodní úsek Poštovní spořitelny. V roce 2000 se znovu vrátil do oblasti marketingu, ve které působí dodnes. Před nástupem do Poštovní spořitelny působil Tomáš Zrzavecký jako ředitel rozvoje a marketingu v Tesle Strašnice. Tomáš Zrzavecký je absolventem speciálního francouzského gymnázia a elektrotechnické fakulty ČVUT. Ve volném čase se aktivně věnuje hudbě, jachtingu, kanoistice i chalupě.

Martin Orság
tiskový mluvčí Poštovní spořitelny

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).