Hlavní navigace

LBBW podnikatelský spořicí účet

Možnost zhodnocení volných prostředků ve výši až 3,5 % p. a. s vysokou mírou jistoty při okamžité likviditě. LBBW Bank nyní nově nabízí malým a středním společnostem a podnikatelům optimální řešení, jak zhodnotit své dočasně volné finanční prostředky bezpečně a zároveň s jistotou, že v případě potřeby budou moci své peníze kdykoliv vybrat a použít.

Sdílet

LBBW podnikatelský spořicí účet je zvláštním typem běžného účtu s výrazně vyšším úročením vkladů než na běžném účtu, a to 3 % p. a. pro vklady v CZK a 3,5% p.a. pro vklady v EUR. Účet je veden v českých korunách a v eurech a je určen všem malým a středně velkým společnostem a podnikatelům.

Na LBBW podnikatelský spořicí účet je možné kdykoliv vložit libovolnou částku v hotovosti převodním nebo trvalým příkazem z běžného účtu u LBBW Bank nebo jakékoliv jiné finanční instituce, a to zdarma. Při vstupu na český trh jsme se zavázali rozšířit naší nabídku pro malé a střední podnikatele. Náš nový spořicí účet pro podnikatele je výborným nástrojem, který jim usnadní správu dočasně volných finančních prostředků, komentuje start nového produktu JUDr. Martin Kryl, člen představenstva LBBW Bank.

Výhody LBBW podnikatelského spořicího účtu

  • zdarma vedení spořicího účtu
  • zvýhodněná úroková sazba 3 % p. a. (pro CZK) a 3,5% p. a. (pro EUR) nezávislá na objemu vložených prostředků*
  • úroky jsou připisovány měsíčně
  • domácí příchozí platby v CZK zdarma
  • zdarma 4 tuzemské odchozí platby měsíčně zadané elektronicky (jednorázové, hromadné nebo trvalé platby) není nutno mít běžný účet u LBBW Bank (není třeba měnit svoji banku)
  • žádná výpovědní lhůta (tj. peníze lze kdykoliv vybrat nebo převést na jiný účet)
  • zdarma k účtu internetové bankovnictví s jedním z nejvyšších stupňů zabezpečení
  • měsíční výpis zdarma

* Minimální vklad na spořicí účet činí 1 000 Kč nebo 40 EUR.

Podrobnější informace o LBBW podnikatelském spořicím účtu, např. o podmínkách jeho poskytnutí získáte na www.lbbw.cz , na tel. čísle 800 700 800 nebo na jakékoliv pobočce LBBW Bank.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).