Hlavní navigace

LBBW Bank CZ zahájila nový školní rok na Německé škole v Praze

[Tisková zpráva] LBBW Bank CZ pokračuje v partnerství s Německou školou v Praze i ve školním roce 2010/2011. Aktivity školy podporuje od roku 2009 a letos byla i při zahájení nového školního roku. Zástupci školy slavnostně uvítali 2. září v prostorách školy nové žáky, jejich rodiče i své sponzory.

Sdílet

Nová ředitelka školy Monika Beuerle informovala o cílech a plánech školy pro letošní školní rok, seznámila rodiče s plánovanými volnočasovými aktivitami, které škola připravuje a představila také rodičovskou radu a německou katolickou a protestantskou církev v Praze.   

„Celá akce byla organizována rodičovskou radou školy s cílem informovat všechny stávající i nově příchozí rodiče jak o fungování naší školy a průběhu školního roku, tak o našich mimoškolních aktivitách. Bylo mi ctí, všechny přítomné uvítat, seznámit se s nimi a pozvat je náš Octoberfest, který se uskuteční 16. října od 14:00 do 21:00 hod. Část finančních prostředků od LBBW Bank použijeme na organizační zajištění této naší velké akce,“ dodala nová ředitelka školy, paní Beuerle.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).