Hlavní navigace

Královská nabídka od Aviva pokračuje

[Tisková zpráva] Aviva životní pojišťovna zahájila od 1. října prodej dalšího kapitálově garantovaného investičního životního pojištění z úspěšné řady Aviva Royal. Speciální program investování Aviva Royal III. se splatností podkladových aktiv 1 – 8 let (v závislosti na jejich výkonu) a výplatou minimálně 100 % vložených prostředků na konci pojistné doby nabízí klientům nový mechanismus stanovení celkového výnosu, tzv. „zamykání“ nejvyšší hodnoty výroční výnosnosti.

Sdílet

Aviva Royal III. je určen zejména pro ty klienty, kteří požadují atraktivní výnosový potenciál a zároveň nechtějí být vystaveni vysokému investičnímu riziku. Jeho sjednání je možné pouze v období od 1.10. do 10.12.2010 pros­třednictvím Aviva životní pojišťovny.

Jedním z velmi zajímavých parametrů nového produktu je stanovení celkového výnosu tzv. „zamykáním“ nejvyšší hodnoty výroční výnosnosti. Jednou ročně je vypočtena výroční výkonnost podkladových aktiv a v případě, že je vyšší než ta předchozí, je vždy uzamčena a klient tak získává na konci pojistné doby celkové zhodnocení ve výši právě té nejvyšší uzamčené výroční výkonnosti podkladových aktiv. Tedy i v případě, že po uzamčení výroční výkonnosti jsou následující nižší nebo dokonce záporné.

„Na základě dosavadních úspěchů řady Aviva Royal a zájmu trhu o tento typ produktu jsme připravili další, již třetí v pořadí, Aviva Royal III.,“ říká Jiří Schneller, generální ředitel životní pojišťovny Aviva v České republice. „Jednou z atraktivních novinek v parametrech produktu je navázání výnosu na index Euro Stoxx 50, všeobecně považovaný za objektivní ukazatel výkonnosti evropských akciových trhů. Oproti konceptu, kde je výnos navázán na koš akcií, je takto výrazně omezeno riziko negativního dopadu jedné akcie na celkovou výkonnost programu Aviva Royal III,“ doplňuje Jiří Schneller.

Základní parametry Aviva Royal III. :

  • Pojistná doba od 17.12.2010 do 27.12.2018
  • „Zamykání“ nejvyšší dosažené hodnoty výroční výnosnosti
  • Dostupnost finančních prostředků i v průběhu pojištění (odkupné)
  • Žádné měnové riziko
  • Výplata minimálně 100 % alokovaného pojistného (po uplynutí pojistné doby)
  • Splatnost podkladových aktiv 1 – 8 let v závislosti na jejich výkonnosti – možnost získat zhodnocené prostředky dříve
  • V případě smrti výplata 101 % kapitálové hodnoty pojišťění
  • Atraktivní výnos závislý na vývoji indexu Euro Stoxx 50

Více informací o produktu Aviva Royal III. na www.aviva-royal.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).