Hlavní navigace

Kooperativa získala titul Pojišťovna roku 2009

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group získala - stejně jako loni - prestižní titul Pojišťovna roku. V rámci letošního ročníku soutěže Banka roku uspěla druhá největší pojišťovna na českém trhu i v dalších kategoríích - odnesla si stříbro v kategorii Nejdynamičtější pojišťovna roku a bronz v kategorii Životní pojištění roku za produkt Perspektiva 6 BN. Úspěch skupiny Vienna Insurance Group byl umocněn vítězstvím v kategorii Životní pojištění roku, které získal produkt Flexi Pojišťovny České spořitelny a třetím místem České podnikatelské pojišťovny v kategorii Nejdynamičtější pojišťovna roku.

Sdílet

Vítězství v kategorii Pojišťovna roku 2009 a úspěchů v dalších kategoriích si velice vážíme. Je to pro nás o to důležitější, že jsme hlavní cenu získali podruhé za sebou. Vnímám to jako důkaz, že naše strategie kombinující srozumitelné produkty s kvalitním a rychlým servisem je dlouhodobě správná. Velmi mě také těší, že na stupních vítězů v kategoriích týkajících se pojištění se umístily všechny tři pojišťovny Vienna Insurance Group v ČR, konstatoval předseda představenstva a generální ředitel Kooperativy a šéf VIG ČR Martin Diviš, který včera v průběhu slavnostního večera v pražském divadle Hybernia ocenění za Kooperativu převzal.

Cílem Fincentrum Banka roku 2009 je ocenění služeb a produktů bank působících v České republice. Základním kritériem je zaměření bank na drobnou klientelu. Ocenění se proto neúčastní některé subjekty s bankovní licencí ČNB, jejichž činnost je zaměřena na korporátní sféru nebo privátní bankovnictví. O vítězích deseti z dvanácti kategorií rozhoduje odborná porota. Hlasování probíhá korespondenční formou pod notářským dohledem, stejně jako zpracování výsledků. Porota je složena z cca 50 členů – odborníků z finanční oblasti, sféry bankovnictví, státní správy, akademické a politické sféry a v neposlední řadě i zástupců předních korporací v České republice. Žádný z porotců není zaměstnán v hodnocených institucích či jinak zainteresováni na výsledcích.

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, získala v soutěži Banka roku 2009 následující ocenění:
1. místo v kategorii Pojišťovna roku 2009
2. místo v kategorii Nejdynamičtější pojišťovna roku 2009
3. místo v kategorii Životní pojištění roku 2009 za Perspektivu 6 BN

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).