Hlavní navigace

Kooperativa vyjde vstříc klientům Dolnorakouské pojišťovny

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, je připravena vyjít vstříc klientům Dolnorakouské pojišťovny (Niederösterreichische Versicherung AG), která hodlá ukončit své aktivity v zahraničí a v budoucnu se bude soustředit výhradně na klíčové trhy v Dolním Rakousku a ve Vídni. Z uvedeného důvodu se stahuje i z českého pojistného trhu.

Sdílet

Dolnorakouská pojišťovna svým klientům jako optimální řešení nabídla spolupráci s druhou největší pojišťovnou v ČR – Kooperativou, která je strategickým partnerem Dolnorakouské pojišťovny na tuzemském trhu. Všem klientům proto pojišťovna doporučila, aby se obrátili na pracovníky Kooperativy, kteří konstrukci produktů Dolnorakouské pojišťovny znají a plynulý přechod pojistných smluv na Kooperativu jim umožní. „Pojišťovna Kooperativa je našim spolehlivým a důvěryhodným partnerem, proto máme jistotu, že klientům v oblasti pojištění nabídne takové řešení, které jim bude po všech stránkách vyhovovat,“ zdůraznil člen představenstva Dolnorakouské pojišťovny Mag. Bernhard Lackner.

Všichni čeští klienti Dolnorakouské pojišťovny budou o spolupráci s Kooperativou v příštích dnech informováni a zároveň jim bude doporučeno jak mají postupovat, aby jejich pojistné smlouvy přešly na Kooperativu. Klienti mohou Kooperativu kontaktovat prostřednictvím bezplatné linky 800 107 107 nebo napsat e-mail na info@koop.cz. „Jsme připraveni požadavkům klientů Dolnorakouské pojišťovny, s níž nás již několik let pojí dobré partnerské vztahy, vyjít maximálně vstříc,“ uvedl Dr. Peter Hagen, člen představenstva a náměstek generálního ředitele Kooperativy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).