Hlavní navigace

Konference: Obrana proti softwarovému pirátství ve firmách

PRAHA 16. ledna 2005 – Konferenci „LEGALITA SOFTWARE VE FIRMÁCH“ pořádá v Praze a Brně kompetenční centrum pro softwarový management SWMPoint.cz za přispění Business Software Alliance (BSA). Půjde letos pravděpodobně o největší akci svého druhu, která se zaměří na zamezení šíření softwarového pirátství ve firmách.

Sdílet

Konference se budou konat v Praze 7.února a v Brně 14.února. Vystoupí na ní přední odborníci na softwarový management, autorské právo a daňovou evidenci softwaru. Konference je určena zejména pro majitele či jednatele firem, správce sítí a každého kdo užívá software pro podnikání. Na konference je možné se zaregistrovat na www.swmpoint.cz/konference , kde je i podrobný program konference. Novináře prosíme o registraci e-mailem na info@swmpoint.cz.

Účastníci konference získají přehled o rizicích spojených se softwarovým pirátstvím a návod jak se jim vyhnout, softwarových auditech, evidenci softwaru a jeho správném zaúčtování. O metodách vyšetřování autorsko-právních deliktů se podělí zástupce Business Software Alliance (BSA), který zároveň pohovoří o mýtech, které v této oblasti panují, a popíše, jak obyčejně k vyšetřování policí dochází a jak se problémům s policií nejlépe vyhnout.

Celá akce je zaštítěna centrem pro softwarový management www.SWMpoint.cz. Jeho manažerka Martina Hyndráková ke konferenci poznamenala: Při přípravě jsme se tentokrát zaměřili výslovně na prakticky použitelné informace a návody pro menší a středně velké firmy. Bude to jedinečná příležitost pro všechny, kteří se chtějí efektivně vypořádat s licencováním a legalitou sw ve své firmě a potřebují k tomu ty správné a aktuální informace.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).