Hlavní navigace

Komerční banka se představí na výstavě Infotherma 2010

[Tisková zpráva] Za účasti Komerční banky se od 18. do 21. ledna na výstavišti Černá louka v Ostravě uskuteční XVII. ročník mezinárodní výstavy Infotherma 2010.

Sdílet

Komerční banka na největší specializované výstavě zaměřené na ekologické a ekonomické vytápění, úspory energie a využívání obnovitelných zdrojů v malých a středních objektech představí nabídku EKO úvěrů, které slouží k podpoře projektů realizovaných v rámci  programu Zelená úsporám Ministerstva životního prostředí.

Komerční banka je významným partnerem Státního fondu životního prostředí v programu Zelená úsporám. Spolupráce vychází nejen z podpory žadatelů z řad občanů při podávání žádostí o dotace přes libovolnou pobočku Komerční banku, ale také z pomoci při realizaci seminářů se zaměřením na program Zelená úsporám. Naši účast na výstavě Infotherma proto považujeme za prestižní záležitost, uvedl vedoucí Marketingu pro retailové bankovnictví Radko Belada.

Žadatelům o dotace v programu Zelená úsporám nabízí Komerční banka tyto speciální typy účelových půjček:

EKO Osobní úvěr se splatností až 6 let

EKO Úvěr na nemovitost se splatností až 10 let

EKO Hypoteční úvěr se splatností až 30 let

Všechny EKO úvěry Komerční banka poskytuje za zvýhodněných úrokových podmínek a bez poplatku za zpracování úvěru.

EKO úvěry samozřejmě obsahují i všechny další výhody, které jsou v Komerční bance běžně dostupné:

– zdarma pojištění schopnosti splácet úvěr (vztahující se na případy ztráty zaměstnání, pracovní neschopnosti, plné invalidity nebo úmrtí pojištěného) poskytované na celou dobu splácení úvěru pro EKO Osobní úvěr a EKO Úvěr na nemovitost,

– možnost kdykoliv úvěr předčasně splatit bez jakýchkoliv sankcí a poplatků pro EKO Osobní úvěr a EKO Úvěr na nemovitost,

– možnost flexibilní úpravy splátek pro EKO hypoteční úvěr, pokud žadatel tuto funkčnost při sjednání úvěru využije.

Program Zelená úsporám od Státního fondu životního prostředí mohou využít i podnikatelé a bytová družstva a společenství vlastníků jednotek. Ti mohou získanou dotací jednorázově uhradit bez jakékoli sankce za předčasné splacení část investičního úvěru poskytnutého v rámci Programu Bytový dům. Žádost o dotaci oproti občanům však předkládají na krajském pracovišti SFŽP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).