Hlavní navigace

Komerční banka opět zlevňuje hypotéky

[Tisková zpráva] Komerční banka přichází s akční nabídkou úrokových sazeb pro 3 až 5 leté fixace. Pro hypotéky kategorie Klasik (do 85 % hodnoty zastavené nemovitosti) nabízí úrokové sazby již od 4,45 %.

Sdílet

KB tak vychází vstříc přání většiny klientů, kteří hledají jistotu nízké splátky hypotéky bez rizika nenadálého navýšení úrokové sazby, které by neočekávaně ohrozilo jejich rodinný rozpočet, říká Monika Truchliková, náměstek vedoucího marketingu v Komerční bance.

Zároveň KB umožňuje klientům využít až 400 000 Kč z úvěru na cokoliv chtějí – například nákup vybavení bytu, nábytku, elektroniky a podobně! S hypotékou na investici do nemovitosti tak klient zároveň získává další peníze, a to za stejně nízkou úrokovou sazbu!

Ke všem hypotečním úvěrům KB nabízí možnost uzavřít Pojištění schopnosti splácet. Pojištění, které ochrání klienty, jejich blízké i majetek. Zájemci si mohou vybrat z několika variant. Kromě pojištění pro případ smrti a plné invalidity je možno sjednat také pojištění pro případ pracovní neschopnosti a v komplexní variantě rovněž pojištění pro případ ztráty zaměstnání. Nastane-li některá z těchto událostí, bude klientům dluh u banky pojišťovnou splacen nebo budou z pojistného plnění hrazeny úvěrové splátky. Navíc v době nemoci nebo nezaměstnanosti jsou klienti od povinnosti platit pojistné zproštěni.   

Výhody Pojištění schopnosti splácet k hypotečnímu úvěru KB jsou mimo jiné:

• možnost získání nižší úrokové sazby hypotečního úvěru

• rozsah pojistných rizik zabezpečuje pro nejtíživější životní situace

• placení pojistného začíná až okamžikem čerpání úvěru

• snížení pojistného po mimořádné splátce úvěru

• jednoduché sjednání spolu s hypotečním úvěrem na jednom obchodním místě


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).