Hlavní navigace

Klienti společnosti Winterthur si na webu mohou spočítat výši penzijního připojištění

Praha, 9. listopadu 2006 – Zájemci o penzijní připojištění si nyní mohou na internetových stránkách společnosti Winterthur jednoduše spočítat, jaká bude na konci jejich penzijního spoření výsledná částka. Po zadání vstupních parametrů jim kalkulátor zobrazí sumu naspořených prostředků odpovídající výši konkrétního měsíčního příspěvku klienta a doby spoření. Kalkulátor je umístěn na internetových stránkách www.winterthur.cz.

Sdílet

„Řada lidí si nedokáže představit, jak velký finanční příspěvek na stáří prostřednictvím penzijního připojištění získá. Proto jsme se rozhodli na své internetové stránky vložit přehledný kalkulátor, který po zadání několika údajů okamžitě vypočítá konečnou částku naspořených prostředků,“ řekl ředitel útvaru PR a komunikace Winterthur Marek Zeman.

Pro výpočet celkové naspořené částky stačí zájemci vyplnit informace o svém měsíčním příspěvku, výši případného příspěvku zaměstnavatele a uvedení počtu roků, po které bude na penzi přispívat. Tyto údaje jsou ještě doplněny o předpokládané procentuální zhodnocení příspěvků.

Kalkulátor kromě výsledné naspořené hodnoty podává informaci z čeho se naspořená částka skládá, jde o výši celkového státního příspěvku, příspěvku klienta a zaměstnavatele a výnosu.

Winterthurweb
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).