Hlavní navigace

Klienti si v Globusu nejčastěji sjednávají cestovní pojištění

Od dubna letošního roku, kdy Cetelem začal nabízet v hypermarketech Globus pojistné produkty Allianz pojišťovny, si Češi nejčastěji sjednali cestovní pojištění, následovalo povinné ručení a havarijní pojištění. Nejaktivnější byli zákazníci z Prahy a Chomutova.

Sdílet

Globus jako první hypermarket v Česku přišel na trh s kompletní nabídkou finančních produktů. Kromě stávajících spotřebitelských úvěrů na splátky, kreditních karet či osobních půjček byla zákazníkům nabídnuta také možnost sjednat si některý z pojistných produktů Allianz pojišťovny, uvedl Darek Filip, ředitel Útvaru rozvoje obchodních aktivit společnosti Cetelem. Výhodou pro zákazníky přitom stále zůstává, že je tato služba dostupná v hypermarketech jak ve večerních hodinách, tak i o víkendech, doplnil D. Filip.

Nejčastějším pojistným produktem, který si Češi prozatím sjednali, bylo cestovní pojištění, dále pak povinné ručení a havarijní pojištění. Nejvíce toho využili klienti v Chomutově, dále pak v Praze, kde bylo nejvíce pojistných smluv uzavřeno v hypermarketu na Zličíně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).