Hlavní navigace

Klienti CAC LEASING si mohou pojistit pořizovací cenu vozidla prostřednictvím připojištění GAP

Klienti leasingové společnosti CAC LEASING se mohou ochránit před finanční ztrátou v případech totální škody nebo odcizení vozidla a spolehlivě tak chránit svou investici díky připojištění pořizovací ceny vozidla (GAP). To totiž v těchto případech kryje klientovi rozdíl mezi pořizovací a obecnou cenou automobilu. GAP lze sjednat k havarijnímu pojištění u kterékoliv pojišťovny na dobu tří let, a to jak pro vozidlo pořízené na leasing, tak i za hotové.

Společnost CAC LEASING ve spolupráci s pojišťovnou UNIQA vycházejí svým klientům vstříc a nabízejí jim možnost připojištění GAP, které pokryje rozdíl mezi pořizovací cenou vozidla v době zakoupení a obecnou hodnotou v čase, kdy dojde k totální škodě nebo odcizení. Pokud má klient zájem, GAP pokryje i spoluúčast z havarijního pojištění, kterou je jinak třeba zaplatit v těchto případech ze svého. Připojištění pořizovací ceny vozidla je doplněním havarijního pojištění KASKO.

„Uzavření připojištění GAP je pro klienty velmi jednoduché, lze ho sjednat současně s podpisem leasingové smlouvy a havarijního pojištění v den nákupu vozidla nebo do tří měsíců od jeho koupě,“ dodává k dostupnosti připojištění GAP jednatel společnosti CAC pojišťovací makléřská Přemysl Kvasnička. V případě leasingu je splátka pojistného započítána do leasingové splátky a klient tak hradí vše současně v měsíčních splátkách. Při odcizení nebo totální škodě na vozidle je pak klientovi pojišťovnou uhrazena pořizovací cena v plné výši, jeho investice tím zůstane spolehlivě uchráněna.

Například již u rok starého auta, jehož pořizovací cena byla 500 tis. korun, ztrácí majitel jednu třetinu jeho ceny, tj. 158 tis. Kč, které již nepokrývá havarijní pojištění. Tuto část však kryje připojištění pořizovací ceny.