Hlavní navigace

Komerční banka nabízí lidem postiženým povodní výhodné půjčky a další výhody

V reakci na události posledních dní, kdy bylo mnoho míst po celé České republice zasaženo povodní, připravila Komerční banka speciální nabídku zvýhodněných produktů jako pomoc takto zasaženým občanům.

Sdílet

Spotřebitelský úvěr až do výše 500 000 korun osvobozený od poplatků a s velmi výhodnou úrokovou sazbou je určen všem občanům, kteří v důsledku záplav utrpěli škody na majetku. Klienti, kteří kromě standardních podkladů vyplní také čestné prohlášení o poškození svého majetku záplavami, mohou získat úvěr bez poplatků s pevnou úrokovou sazbou 6,9 % p.a. a možností odkladu splátek až o šest měsíců. Půjčka je vyřízena a peníze jsou připsány na účet klienta nejpozději do 24 hodin. Doba splatnosti půjčky je 6 let.

Dále Komerční banka nabízí klientům z řad občanů:

Individuální splátkový kalendář

Stávajícím úvěrovaným klientům z řad občanů, kterým v důsledku záplav nastanou problémy se splácením úvěrů, je Komerční banka připravena vyjít vstříc sestavením individuálního splátkového kalendáře. Jednotlivá obchodní místa KB budou všechny požadavky na zavedení tohoto typu splátkového kalendáře řešit s klienty individuálně.

Nulové poplatky za předčasný výběr

Vzhledem k mimořádné situaci je Komerční banka připravena neuplatňovat poplatky za předčasný výběr peněz z termínovaných vkladů a spořících účtů. Žádosti o předčasný výběr z uvedených typů depozit bude Komerční banka řešit s klienty individuálně.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).