Hlavní navigace

Každý pátý žadatel o Image kartu z galerie ČSOB pomáhal s námi

Od 1. do 31. října si mohli klienti žádající o Image kartu ČSOB vybrat z fotogalerie jeden z motivů „Pomáháme“. Za každou zřízenou platební kartu obdržela od ČSOB vybraná organizace z neziskové sféry finanční příspěvek 500 korun. Každý pátý klient ČSOB, který si v tomto období Image kartu z galerie ČSOB zřídil projevil chuť pomáhat.

Sdílet

O přízeň klientů se ucházely čtyři projekty. Klienti tak s ČSOB mohli podpořit neziskovky.cz, které zprostředkovávají informace o neziskových organizacích, pro neziskové organizace a zároveň se podílí na jejich profesionalizaci. Někteří klienti spolu s Fondem vzdělání Výboru dobré vůle Nadace Olgy Havlové podpořili sociálně i zdravotně postižené studenty. Další dvě karty si pořídili především milovníci české přírody a podpořili tak Krkonošský národní park a Národní park Podyjí.

Manažerka společenské odpovědnosti ČSOB, Michaela Vlasáková Baruníková doplňuje: „Klienti si mohli vybrat, koho s námi podpoří. Většina z nich si přitom zvolila Image kartu s námětem českých národních parků – to dokládá zájem klientů o prostředí, ve kterém sami žijí. Podpora životního prostředí je také jednou z hlavních priorit v rámci společenské odpovědnosti ČSOB. Náš přístup kromě jiného ilustruje i nově vybudované ústředí v Praze – Radlicích, které je označováno za nejekologičtější administrativní budovu ve střední a východní Evropě.“

Image karta je zcela unikátní způsob, jak ukázat svou individualitu. ČSOB jako první banka na českém trhu nabídla svým klientům možnost personalizované karty. Na webových stránkách ČSOB si každý klient může navrhnout svou jedinečnou platební kartu s obrázkem dle svého výběru. Image karta ČSOB je nabízena jako čipová embosovaná karta VISA Classic nebo VISA Classic Student.

„To, že klienti mají o Image kartu ČSOB značný zájem dokazuje celkový počet Image karet, které jsme dosud vydali. Od začátku letošního léta je to již téměř 10 000 Image karet,“ doplnil Martin Eyberger, manažer ČSOB zodpovědný za platební komfort klientů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).