Hlavní navigace

Kartu UTA/CCS akceptuje již 30 000 obchodních míst

Již na 30 000 akceptačních místech v 36 zemích Evropy a v Maroku mohou nakupovat držitelé mezinárodní karty UTA/CCS. Kartu od roku 1993 nabízí CCS Česká společnost pro platební karty a.s. ve spolupráci s německou společností UNION TANK Eckstein GmbH Co. „Mezinárodní kartu UTA/CCS mohou držitelé využít k úhradě pohonných hmot a doplňkového zboží a služeb na více než 16 000 čerpacích stanicích a v široké síti servisů. Akceptuje ji také více než dva tisíce čerpacích stanic v České republice,“ uvedla Hana Ševčíková, ředitelka úseku služeb zákazníkům CCS.

Sdílet

S kartou UTA/CCS uhradí její držitelé bezhotovostně elektronické mýtné v Rakousku a Německu a také celní poplatky na vybraných hraničních přechodech, poplatky za tunely, trajekty a dálnice. Držitelům karet UTA/CCS, kteří se nenadále ocitnou v tísni, je navíc poskytována materiální, lékařská a právní pomoc 24 hodin denně jak v České republice, tak v zahraničí. Servisní pomoc v nouzi zabezpečují společnosti SERVIS 24 a ROUTEX. Tyto společnosti poskytnou pomoc například v případě dopravního přestupku, havárie nebo úrazu. Pomohou také zajistit hotovost potřebnou k úhradě pokuty, dodala Ševčíková.

Držitel mezinárodní karty UTA/CCS může zdarma využít v případě nehody nebo při problémech s provozem vozidla právní ochranu od pojišťovny D.A.S. Zároveň získá úrazové pojištění pro cesty do zahraničí i po České republice. Karta UTA/CCS nabízí také možnost výhodného pojištění léčebných výloh při pobytu v zahraničí. V případě zájmu zprostředkuje CCS za klienta vrácení DPH ze zemí, které tuto službu poskytují. Držitel karty obdrží dvakrát měsíčně daňový doklad, jehož součástí je i přesný přehled všech transakcí roztříděných dle jednotlivých vozů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).