Hlavní navigace

K novým vozům Mitsubishi v akci levnější pojištění UNIQA

[Tisková zpráva] V rámci importérem připravené akce „JEN DEN“ budou prodejci vozidel značky Mitsubushi nabízet v pátek 24. února vozy s mimořádnou akční cenou.

Sdílet

Příznivci této značky se mohou těšit současně na jedinečně zvýhodněné autopojištění od UNIQA pojišťovny. Zakoupí-li si nebo objedná-li si zákazník během tohoto akčního dne jakýkoli model nového osobního vozidla Mitsubishi, obdrží k vozu povinné ručení i havarijní pojištění se slevou 30 %, rozšířené navíc o komfortní asistenční služby zdarma.

Zvýhodněné pojištění poskytne UNIQA jak k vozidlům pořizovaným za hotové, tak na finanční produkt (úvěr, leasing). Pojistné tak na jeden den zlevní o tisíce korun. Celkem bude možné využít této akční nabídky asi u 30 prodejců Mitsubishi v celé České republice. Spolupráce UNIQA a značky Mitsubishi má už delší tradici. V minulém roce bylo například v UNIQA pojištěna téměř čtvrtina všech prodaných nových vozů této značky.

Více informací o akční nabídce čtěte také na www.jenden.cz

Asistenční služby, které zákazník k pojištění získá zdarma, nabízejí maximální možný komfort jak v případě nehody, tak i defektu na silnici. Jejich součástí je i přímá likvidace škod, kdy nabouraný klient UNIQA nemusí už čekat, až škodu na jeho vozidle vyřídí viník se svou pojišťovnou, ale obrátí se rovnou na UNIQA, aby mu škodu proplatila hned a kompenzaci si vyřídila s pojišťovnou viníka sama. Jedinečná je i možnost získat v případě nepojízdnosti vlastního vozu náhradní auto na dobu až 30 dnů.

Záleží-li klientovi na maximální bezpečnosti jak posádky vozidla, tak i vozidla samotného, může nyní pořídit k novému autu také moderní produkt UNIQA SafeLine, který hlídá díky palubní jednotce s napojením na dispečink cestující po celou dobu jízdy a odstavené vozidlo 24 hodin denně. Jde o první autopojištění, které umí zachránit život. Při nárazu se aktivuje crash senzor a vysílá signál do centrály, která může posádku ihned kontaktovat telefonicky a vyslat na místo pomoc. Odcizí-li někdo vozidlo vybavené UNIQA SafeLine, je z dispečinku pomocí satelitu vyhledáno a za pomoci policie vráceno majiteli. Kromě toho lze optimalizovat výši pojistného v povinném ručení i havarijním pojištění podle ujetých kilometrů. Sváteční řidiči ušetří až 25 %.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).