Hlavní navigace

JARNÍ LEASING OD CAC LEASING ZLEVNÍ AUTOMOBIL NEBO MOTOCYKL O 10 000 KORUN

Od 15. března letošního roku mohou ti, kdo kupují nový osobní nebo užitkový automobil, případně motocykl, využít Jarního leasingu od společnosti CAC LEASING a výrazně tak ušetřit. CAC LEASING odečte svým klientům při podpisu leasingové smlouvy celých 10 000 Kč z mimořádné leasingové splátky (tzv. zálohy).

Doba čtení: 1 minuta

„Jarní kampaň na osobní i užitkové automobily se slevou 10 000 Kč z mimořádné leasingové splátky je platná pro automobily Škoda a dále platí u jednotlivých dealerů na další vybrané značky vozů,“ doplňuje detaily prodejní akce Jaroslav Jaroměřský, výkonný ředitel společnosti CAC LEASING. Mimořádná leasingová splátka bývá někdy nazývána také zálohou a je splatná při uzavření leasingové smlouvy. Její obvyklá výše je 30 % z pořizovací ceny automobilu. Klient tak při koupi automobilu v ceně 400 000 korun díky Jarnímu leasingu zaplatí při převzetí vozu pouze 110 000 korun místo běžně požadovaných 120 000 korun.

Jarní leasing od CAC LEASING platí pro nákupy uskutečněné po 15. březnu a je určen jak fyzickým osobám tak podnikatelům a lze ho uplatnit při leasingu osobních i užitkových automobilů. Rovněž leasing motocyklů je od poloviny března u CAC LEASING o 10 000 Kč levnější a pro některé značky motocyklů je Jarní leasing doplněný o pojištění za zvýhodněných podmínek.