Hlavní navigace

Inovované úrazové pojištění UNIQA ocení sportovci všech úrovní

UNIQA pojišťovna rozšířila svůj úrazový produkt, který nově vychází vstříc sportovcům, a to jak na rekreační či amatérské úrovni, tak i profesionálům. Od nynějška lze u UNIQA pojišťovny získat pojistné krytí i pro odvětví doposud běžně nepojišťovaná, jako jsou tzv. adrenalinové aktivity - horolezectví, rafting, canyoning, bungee jumping nebo sportovní létání.

Sdílet

Úrazové pojištění profesionálních sportovců (osoby mající sport jako zaměstnání nebo jako hlavní zdroj obživy) lze uzavřít pro případ smrti úrazem a trvalé invaliditě následkem úrazu až do maximální výše pojistného plnění 1,5 milionu korun. Současně by UNIQA hradila pojištěnému odškodné při pobytu v nemocnici až do výše 500 Kč denně.

Pro rekreační sportovce a amatéry lze nyní u UNIQA běžně úrazově pojistit sporty se zvýšeným rizikem, které byly doposud z pojištění vyloučeny – například horolezectví (s výjimkou expedičních výprav). Úrazově se mohou zabezpečit i vyznavači nových a moderních odvětví – raftingu, canyoningu, speleologie, HighRopes, HydroSpeed nebo Bungee Jumpingu.

Příznivci létání ocení úrazové krytí UNIQA i pro větroně, rogalla, balónové létání nebo parašutismus.

UNIQA pojišťovna touto inovací reaguje na změny v životě populace směrem k aktivnímu trávení volného času a na nové adrenalinové trendy ve sportu. Navíc je připravena individuálně posoudit jakýkoli požadavek na úrazové krytí v oblasti sportu, který není součástí standardního tarifu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).