Hlavní navigace

Informace o pobočkové síti a bankomatech Komerční banky dostupné na www.aMapy.cz

[Tisková zpráva] Komerční banka zveřejní seznam svých poboček a bankomatů na internetových mapách společnosti Centrum Holdings.

Sdílet

V aplikaci aMapy.cz naleznou uživatelé internetu kompletní přehled o místech, kde lze využít služeb Komerční banky. Na projektu integrace dat spolupracovala Komerční banka s internetovou agenturou FG Forrest a společností Centrum Holdings.

Klientům Komerční banky se tak radikálně zjednoduší přístup k informacím. Údaje o nejbližším bankomatu, pobočce, její otvírací době či GPS souřadnicích tak naleznou na internetu v další formě. Stejně často, jak dnešní běžní uživatelé internetu hledají v mapách, tak často budou mít k dispozici podrobnosti nejen o bankomatech Komerční banky.

Integrace dat do systému aMapy.cz vychází z ověřeného faktu. Drtivá většina uživatelů internetu používá, hledá-li cestu či určité místo, nástroje aktivních map.

„Vyhledávání na aMapy.cz vnímáme jako alternativu pro integrovaný Vyhledávač poboček a bankomatů na websídle KB, poskytnutý širšímu portfoliu uživatelů. Tento jsme ve spolupráci s partnery zpracovali formou automatizovaného přenosu dat, především za účelem poskytnutí vždy aktuálních dat v informačních kanálech.“ upřesňuje David Horák, webmaster Komerční banky.

Snadná, rychlá a spolehlivá komunikace směrem ke klientovi je pro Komerční banku jednou ze základních podmínek vzájemného vztahu. Neustále proto hledá nové možnosti jejího zefektivnění. Komerční banka se proto rozhodla zveřejnit údaje potřebné pro své klienty na aMapy.cz a poskytnout jim tak ucelenou informaci o tom, kde a kdy mají možnost využít služeb pobočky své banky na území České republiky.

Tato služba je prioritně určena klientům Komerční banky, sekundárně ji samozřejmě mohou využívat i klienti ostatních bank pro informaci o dostupném a vhodném místě k výběru hotovosti.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).