Hlavní navigace

Hypoúvěr se slevou a výhodnějším pojištěním

[Tisková zpráva] Modrá pyramida nabízí nyní Hypoúvěr a Hypoúvěr Garant se sníženou úrokovou sazbou až o 0,4 % p.a..

Sdílet

Tato akční nabídka trvá do 3. října a snížení úrokové sazby o 0,4 % p.a. platí pro ty klienty, kteří budou splácet úvěr z běžného účtu vedeného v Komerční bance a kteří si zároveň  k úvěru sjednají Rizikové životní pojištění PYRAMIDA od Komerční pojišťovny. „Uzavření pojištění k úvěru není u Modré pyramidy povinné, ale úrokovým zvýhodněním chceme klienty motivovat k tomu, aby si Rizikové životní pojištění PYRAMIDA uzavřeli, protože pomůže zabezpečit je i rodinu v případě potíží se splácením. Navíc jsme podmínky pojištění upravili tak, že  má nyní vyšší krytí, čímž ještě více ochrání klienta a je pro hlavní cílovou skupinu klientů levnější. Každý si volí rozsah pojištění sám, přičemž pojistka kryje všechna základní rizika: úmrtí, plnou invaliditu, pracovní neschopnost i ztrátu zaměstnání. Rozhodně toto pojištění klientům doporučuji“, říká Zdeněk Doboš, ředitel marketingu Modré pyramidy.

Úroková sazba Hypoúvěru  začíná  již na 4,29 % p.a. a ten, kdo zatím nemá naspořené žádné prostředky na smlouvě o stavebním spoření, může za výše uvedených podmínek počítat s úrokovou sazbou 4,59 % p.a. Pro ty, kteří nebudou úvěr splácet prostřednictvím účtu v KB, ale uzavřou si RŽP PYRAMIDA, bude platit úroková sazba  o 0,2 % p.a. vyšší, a pro ty, kteří neuzavřou ani RŽP, to bude více o 0,1 % p.a..

Pokud chce klient využít  tuto akční nabídku, ale peníze čerpat  později,  může požádat o tzv. Pohotovostní úvěr. 

Hypoúvěr je vhodný na stavbu či koupi bytu nebo rodinného domu, ale i na rozsáhlejší rekonstrukci. Je možné jej čerpat již od výše 300 000 Kč a splácet až 28 let.

Modrá pyramida poskytla již  40 500  Hypoúvěrů v celkovém objemu 41 mld. Kč


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).