Hlavní navigace

Hypoteční trh České republiky se rozvíjí nejrychleji v Evropě

Česká republika je lídrem mezi hypotečními trhy střední a východní Evropy co do rozmanitosti nabídky úvěrových produktů a také flexibility, se kterou jednotlivé bankovní ústavy přistupují k individuálním potřebám klientů.

Sdílet

Hned několikrát se na tom shodli účastníci 2. kongresu o financování nemovitostí v zemích střední a východní Evropy, který se konal ve Varšavě.

Dvoudenního kongresu se jako jediný český zástupce účastnil největší český hypoteční broker – společnost Hyposervis CZ, a.s. Obchodní ředitel společnosti, Jaroslav Kovář, k tomu dodává: Uvítali jsme možnost sdílet naše sedmileté zkušenosti s kolegy z tak dynamicky se rozvíjejícího trhu, jakým oblast střední a východní Evropy jistě je. Česká republika jako nejvyzrálejší hypoteční trh regionu úspěšně prošla počátečními fázemi rozvoje nabídky hypoték a my jsme rádi využili možnost konzultovat s našimi kolegy další rozvoj a možnosti zkvalitňování služeb pro naše zákazníky. Podle Kováře se dá očekávat, že zvýšená poptávka po hypotečních úvěrech bude v Česku pokračovat i v příštím roce.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).