Hlavní navigace

Hypoteční banka kupuje část realitní společnosti LEXXUS

Hypoteční banka nakoupila část akcií realitní společnosti Lexxus a tímto krokem potvrdila vzájemnou obchodní spolupráci, o které informovala v listopadu loňského roku. Hlavním motivem pro kooperaci obou společností je snaha o komplexní nabídku služeb klientům při výběru a nákupu jejich bydlení. Řízení společnosti LEXXUS a její hlavní oblasti působnosti zůstávají beze změny.

Sdílet

Nová spolupráce vychází ze vzájemné obchodní podpory v síti prodejních míst Hypoteční banky i společnosti Lexxus a ze spolupráce v oblasti nabídky nemovitostí, ale také v oblasti realitního poradenství a spolupráce s developerskými společnostmi. Naším cílem je nabízet pomoc klientům nejen při financování bydlení, ale i při vlastním výběru realit, protože tímto směrem se ubírá trh a požadavky zákazníků. Lidé mají stálé méně času a navíc – nabídka financování i realit je v České republice nesmírně různorodá a pro mnohé nejasná. Proto chceme celou věc našim klientům co nejvíce usnadnit, konstatuje generální ředitel Hypoteční banky Jan Sadil.

Prostřednictvím spolupráce s Hypoteční bankou se nám určitě podaří doplnit a zkvalitnit služby našim klientům. Hypoteční banka je jedním z lídrů trhu hypotečních úvěrů, my zase patříme ke špičce v oblasti realitního trhu, říká Ivo Překlasa, generální ředitel společnosti Lexxus.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).