Hlavní navigace

Společnost GE Money Multiservis se stala přidruženým členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur

Společnost GE Money Multiservis, lídr splátkového prodeje v České republice, se stala přidruženým členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA). Hlavním důvodem vstupu do asociace je především výrazný nárůst zájmu klientů o financování dovolených na splátky a stále viditelnější využívání času pro dovolené nejen v letních měsících, ale v průběhu celého roku. GE Money Multiservis je první splátkovou společností v České republice, která do Asociace českých cestovních kanceláří a agentur vstoupila.

Doba čtení: 1 minuta

„Z našich údajů jednoznačně vyplývá, že dovolené již nejsou jen sezónní záležitostí, ale celoročním trendem. Vedle letních měsíců jezdí naši klienti na dovolené stále častěji i v dalších ročních obdobích. S tím, jak se zvyšuje informovanost o možnosti financovat zájezdy na splátky v cestovních kancelářích a stále zajímavější produktové nabídce v této oblasti, zvyšuje se také ze strany klientů zájem tuto možnost využít. Naší snahou je co nejvíce jim usnadnit cestu k vysněné dovolené kdykoliv v průběhu roku,“ uvedl Petr Magdálek, manažer partnerské spolupráce GE Money Multiservis.

„Vstup do Asociace českých cestovních kanceláří a agentur je pro nás velkou výzvou. Věříme, že naše dostupné a přizpůsobivé produkty ocení jak naši partneři v asociaci, tak naši klienti,“ dodal Petr Magdálek.

Asociace českých cestovních kanceláří a agentur je dobrovolným sdružením subjektů domácího i zahraničního cestovního ruchu oprávněných k činnosti na území ČR. Jde o výběrovou organizaci s důrazem na kvalitu a podnikatelskou etiku členských subjektů. Činnosti členských cestovních kanceláří a agentur pokrývají geograficky i profesně všechny oblasti cestovního ruchu.

Společnost GE Money Multiservis financovala v loňském roce nákupy za více než 9,6 miliard korun, a potvrdila tak svoji vedoucí pozici na českém trhu splátkového prodeje.