Hlavní navigace

GE Money Multiservis zaznamenal v roce 2004 výrazný růst zájmu o alternativní distribuční kanály

Během roku 2004 zaznamenal GE Money Multiservis, vedoucí společnost splátkového prodeje v České republice, rapidní nárůst zájmu o využití alternativních distribučních kanálů. Na Internetu a prostřednictvím agentské sítě tak realizovali zákazníci GE Money Multiservis transakce za více než 446 milionů korun.

Sdílet

Zákazníci GE Money Multiservis jsou zvyklí na snadné, flexibilní, rychlé a dostupné produkty. Čím dál častěji proto využívají produktů GE Money Multiservis rovněž z pohodlí svého domova – nakupují na splátky na internetu, objednávají zboží na splátky z katalogů a čerpají hotovostní úvěry, které jim dodá GE Money Multiservis až domů.

Zájem o využití alternativních distribučních kanálů přitom rok od roku rapidně narůstá. Jen během roku 2004 se objem transakcí realizovaných prostřednictvím alternativních distribučních kanálů zvýšil více než čtrnáctkrát na 446 milionů korun, uvedl Jiří Pathy, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Multiservis. Očekávám, že tento trend bude pokračovat i v letošním roce a podíl transakcí realizovaných alternativními distribučními kanály nadále poroste, dodal Jiří Pathy.

Zákazníci GE Money Multiservis mohou využívat na internetu nejen kreditní kartu MoneyCard a nákupní úvěrovou O.K. kartu, ale mohou využít také speciální produkt Internetový spotřebitelský úvěr Multiservis. Mohou přitom vybírat zboží v 70 internetových obchodech (oproti 49 internetovým obchodům na konci roku 2003).

Důkazem kvality produktů a spokojenosti se službami GE Money Multiservis je fakt, že přibližně 45 % zákazníků využívá služby GE Money Multiservis opakovaně.

GE Money Multiservis financoval v roce 2004 nákupy za 8,176 miliardy korun a potvrdil tak i v roce 2004 svou vedoucí pozici na českém trhu splátkového prodeje. Celkový objem nově poskytnutých úvěrů vzrostl meziročně o 28,9 %, počet aktivních karet překročil 444 tisíc kusů. Jako první na českém trhu také GE Money Multiservis v polovině roku 2004 zrušil povinnost doložit potvrzení o výši příjmu bez ohledu na výši úvěru.

Eva Chaloupková
manažerka externí komunikace GE Money Multiservis

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).