Hlavní navigace

GE Money Auto již rozdala 4700 víkendových poukazů na víkendové pobyty. Akce autoCREDIT VÍKEND bude pokračovat do konce roku

[Tisková zpráva] Pro velký zájem o víkendové pobyty se GE Money Auto rozhodla akci autoCREDIT VÍKEND prodloužit do konce roku. V období od 1. dubna do 31. srpna GE Money Auto už rozdala 4700 poukazů na víkendové pobyty. Poukaz získá každý, kdo se rozhodne financovat nákup svého nového automobilu úvěrem autoCREDIT VÍKEND. Může si pak vybrat z více než 200 hotelů v Čechách a po Evropě, včetně 20 nových horských hotelů, pro prožití zimní dovolené.

Sdílet

Celé tři čtvrtiny klientů zatím využily svůj poukaz v hotelech v České republice. O poukazy je v rámci nabídky autoCREDIT VÍKEND velký zájem, rozdalo se již 4700 poukazů. Nejoblíbenějším místem, kam jezdí naši klienti na jednu z prvních cest se svým nově pořízeným vozem, je romantický hotel Maximilián na zámku Loučeň kousek od Poděbrad. „Před koncem roku očekáváme, že klienti budou své víkendové poukazy využívat zejména v horských hotelech. Proto rozšiřujeme jejich nabídku o 20 tuzemských horských hotelů,“ říká Milan Beutl, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Auto.

Nabídka víkendového pobytu v jednom ze čtyřhvězdičkových hotelů platí pro všechny zákazníky GE Money Auto, kteří do konce roku 2010 využijí pro financování svého nového nebo ojetého automobilu úvěr autoCREDIT VÍKEND. Hotelový poukaz mohou klienti GE Money Auto uplatnit v jakémkoliv z více než 200 vybraných hotelů v České republice, Slovensku, Polsku, Maďarsku, Rakousku, Německu, Nizozemí, Švýcarsku, Francii, Itálii, Slovinsku nebo Chorvatsku. Kompletní seznam ubytovacích zařízení naleznou zájemci na internetových stránkách www.gemoney.cz/au­tocredit-vikend.

Hotelový poukaz zahrnuje:

•    ZDARMA ubytování na 2 noci se snídaní, pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji

•    NAVÍC poukázku na restaurační anebo jiné hotelové služby v hodnotě 44 EUR

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).