Hlavní navigace

GE Capital Bank snižuje úročení Expres půjčky a nabízí ji již od 9,9 %

Sdílet

Praha
27. února 2003

GE Capital Bank se rozhodla zareagovat na pokles sazeb na českém trhu po nedávném snížení úrokových sazeb Českou národní bankou a s platností od 3. března 2003 snížuje úročení spotřebitelského úvěru Expres půjčka. Nyní poskytuje tuto spotřebitelskou půjčku již od 9,9 % p. a.

Dosud byla Expres půjčka poskytována za jednotnou sazbu 16,9 % p. a. Nyní se GE Capital Bank rozhodla vzhledem k vývoji úrokových sazeb na trhu snížit úročení Expres půjčky a poskytuje ji se sazbou od 9,9 % p. a. Konkrétní výše sazby je pak stanovena na základě vyhodnocení bonity klienta skoringovým systémem banky.

Expres půjčka je poskytována v objemu od 30 do 150 tisíc korun a s dobou splatnosti 24, 30, 40, 50 a 60 měsíců. Tento spotřebitelský úvěr je poskytován bez požadavku ručitele nebo zajištění. Banka rovněž nijak neomezuje použití peněžních prostředků – není stanoven účel, pro který klient musí poskytnutou hotovost použít.

Pro Expres půjčku GE Capital Bank je charakteristická rychlost a jednoduchost poskytnutí. Pokud klient zažádá o půjčku na obchodním místě GE Capital Bank, je rozhodnutí o předběžném schválení žádosti o Expres půjčku učiněno obratem po podání žádosti. Pokud má klient již založen běžný účet u banky s požadovanou historií, je s ním do jedné hodiny uzavřena smlouva o úvěru a nejpozději do druhého dne jsou prostředky převedeny na jeho běžný účet vedený u banky.

Osobní půjčka Expres je nabízena i zájemcům, kteří nemají požadovanou historii běžného účtu v bance. V případě žádosti nového klienta bez historie v GE Capital Bank následuje po předběžném schválení žádosti o úvěr ověření – identifikace klienta. Po úspěšném ověření identifikačních údajů klienta je půjčka vyřízena a peněžní prostředky jsou klientovi převedeny na jeho běžný účet vedený u banky do druhého dne.

V nedávné nabídla GE Capital Bank klientům novou službu Infolimit. Jejím prostřednictvím se mohou průběžně informovat, jak velkou půjčku jim může banka v daném okamžiku nabídnout. Na konci každého měsíce jsou automaticky vyhodnoceny informace, které má banka o běžném účtu daného klienta, a na jejich základě je klientovi nabídnuta aktuální výše finančních částek, které mu GE Capital Bank může případně poskytnout. Tyto informační limity jsou platné vždy po dobu následujícího kalendářního měsíce a jejich výši si klient může zjistit prostřednictvím Internet Banky, Mobil Banky či při osobní návštěvě na obchodním místě GE Capital Bank.

Jan Hainz,
ředitel komunikace GE Capital Bank

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).