Hlavní navigace

FOX PLUS 2002: ke stavebnímu spoření ještě i cestovní a úrazové pojištění zdarma

Sdílet

Českomoravská stavební spořitelna již několik let nabízí mladým lidem, kteří ještě nezavršili 31 let věku, oblíbený a výhodný program z oblasti tzv. produktových balíčků, který kombinuje stavební spoření s dalšími výhodami. Nabídka pro rok 2002 kromě všech výhod stavebního spoření zahrnuje také úrazové a cestovní pojištění. Program má název FOX PLUS 2002.

Zázemí doma i na cestách
Českomoravská stavební spořitelna vychází vstříc mladým lidem, pro které je kromě moderního a pohodlného bydlení důležitý také aktivní a dynamický životní styl. Cestování a sport k takovému životnímu stylu rozhodně patří. Program FOX PLUS 2002 je zde proto, aby mladým lidem pomáhal myslet „na zadní kolečka“: vlastní střecha nad hlavou pořízená s využitím stavebního spoření je základem pro nezávislost a zajištění v budoucnosti, a cestovní a úrazové pojištění pomůže maximálně zmírnit rizika spojená s nejrůznějšími aktivitami doma i na cestách.

Smlouva o stavebním spoření a FOX PLUS 2002 může být váš
Podmínkou pro získání programu FOX PLUS 2002 je uzavření smlouvy o stavebním spoření u Českomoravské stavební spořitelny s minimální cílovou částkou 160 000 Kč či zvýšení cílové částky minimálně o 160 000 Kč, uhrazení poplatku za uzavření smlouvy nebo zvýšení cílové částky a naspoření minimálně 1000 Kč do 3 měsíců od data uzavření smlouvy, případně zvýšení cílové částky.

Jistota doma i na cestách
Úrazové pojištění v rámci programu FOX PLUS 2002 představuje základní typ pojištění při úrazu s trvalými následky, ale také čerpání denního odškodného za dobu nezbytného léčení úrazu. Cestovní pojištění je platné kdekoli ve světě a je možno je čerpat jednorázově po dobu 10 dnů.

FOX PLUS 2002: opravdu jednoduché počty
FOX PLUS 2002 = stavební spoření + úrazové pojištění na 1 rok + cestovní pojištění až 10 dnů

Praha, 3. ledna 2002

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).