Hlavní navigace

Financovat ojeté auto s Home Creditem je možné už i v AAA AUTO

Společnost Home Credit oznamuje zahájení spolupráce s autocentrem AAA AUTO. Na osmnácti obchodních místech největšího prodejce ojetých vozů ve střední Evropě začal Home Credit poskytovat své služby: financování ojetých aut prostřednictvím spotřebitelského úvěru. Díky rozšíření sítě prodejců tak získají zákazníci auto úvěr od Home Creditu už na více než 200 místech po celé republice.

Sdílet

Prodejce ojetých vozů AAA AUTO se stal novým obchodním partnerem Home Creditu a na svých pobočkách začal zákazníkům nabízet atraktivní podmínky pro financování ojetých vozidel formou spotřebitelského úvěru od Home Creditu. Díky nové spolupráci se tak počet obchodních míst, kde mohou lidé pořídit ojeté auto s Home Creditem, rozšířil už na více než 200. V rámci komplexních služeb dokáže Home Credit financovat spolu s nákupem vozidla i jeho další výbavu a autopříslušenství.

Trh s ojetými auty po utlumení během zimy zase na jaře poroste, a my tak díky spolupráci s AAA AUTO budeme mít možnost oslovit svými produkty větší množství zákazníků. Nabízíme komplexní služby, garantujeme výhodné podmínky, jednoduchost a rychlé vyřízení všech formalit, přibližuje Luboš Ondrůj, ředitel pro financování vozidel společnosti Home Credit a. s.

Úvěrové produkty Home Credit je možné použít na nákup osobních i užitkových automobilů. Klienty se mohou stát fyzické osoby, podnikatelé i právnické osoby, které si mohou vybrat ze dvou základních typů úvěrových produktů v desítkách variant. Úvěr IDEAL Credit je účelový zajištěný spotřebitelský úvěr s minimální hodnotou 25 000 Kč. IDEAL Credit+ je účelový nezajištěný spotřebitelský úvěr od 5 do 50 tisíc pro financování zejména výbavy a doplňků vozidel.

Každý úvěrový produkt lze samozřejmě pojistit. Výhodné podmínky pro pojištění nabízí klientům Home Credit díky dlouhodobé spolupráci s Českou pojišťovnou.

Spotřebitelské financování ojetých vozidel zahájila v České republice společnost Home Credit a. s. v říjnu 2008.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).