Hlavní navigace

Evropsko-ruská banka zahajuje vydávání platebních karet VISA

[Tisková zpráva] Evropsko-ruská banka představuje svou novou službu, a to platební karty VISA Classic a VISA Gold, přičemž cena za výběr hotovosti z kteréhokoliv bankomatu na území České republiky pomocí platebních karet VISA emitovaných Evropsko-ruskou bankou činí pouze 9 korun.

Sdílet

ERB je jednou ze 7 bank v České republice, která obdržela status „principal member of VISA“, a v rámci nabízených služeb poskytuje klientům nepřetržitou asistenční službu v českém, ruském a anglickém jazyce.

Karty mohou být vydány k účtům vedeným v eurech nebo v českých korunách, jejich pomocí lze vybírat hotovost v bankomatech, platit za nákupy v obchodech a provádět platby za zboží a služby přes internet.

Evropsko-ruská banka vydává karty v pěti produktových řadech:

•    Visa Classic Start

•    Visa Classic Standard

•    Visa Classic Plus

•    Visa Gold Premium

•    Visa Gold Comfort.

Karty se odlišují šířkou spektra doplňkových služeb, k nimž patří pojištění při vycestování do zahraničí, pojištění v případě ztráty karty, mimořádná výplata hotovosti kdekoliv na světě, právní ochrana a pomoc v domácnosti.

Dále bych ráda připomněla, že od června 2010 banka zcela zrušila poplatky za vedení účtů jak fyzických, tak i právnických osob. To vše činí z platebních karet VISA Evropsko-ruské banky jednu z nejatraktiv­nějších nabídek na trhu, říká marketingová specialistka ERB Irina Korčminská.

Bližší informace lze získat na telefonním čísle +420 236 073 757 nebo na internetové stránce www.erbank.com.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).