Hlavní navigace

Era přichází s novinkami v účtech pro podnikatele

[Tisková zpráva] Era představuje novinky v podnikatelských účtech a účtech pro právnické osoby a další organizace. Po zavedení Era účtu k podnikání v červnu loňského roku tak pokračuje v trendu zjednodušování produktů. Změny budou platné od 24. října 2011.

Sdílet

Nově budou v  nabídce běžných účtů pro podnikatele a organizace tři typy účtů:

•    Era účet k podnikání – bude určen fyzickým osobám – podnikatelům

•    Era účet pro právnické osoby – bude pro všechny právnické osoby, bytová družstva, společenství vlastníků jednotek a municipality

•    Era účet pro neziskovky – bude pro všechny nadace a nadační fondy, občanská sdružení, obecně prospěšné společnosti, církve a náboženské společnosti a příspěvkové organizace

Nové účty jsou oproti původním jednodušší, přehlednější a upravené přímo na míru klientským potřebám.  „V době rychle se měnících podmínek na trhu je srozumitelnost a snadné ovládání účtu pro klienta nutností.  Spolu s výhodami, které novinky v podnikatelských účtech přináší, jde o ideální kombinaci pro co nejjednodušší řízení firemních financí,“ popisuje Lenka Machovcová, manažerka segmentu SME Poštovní spořitelny.

Každý z účtů nabídne klientům řadu výhod, jako např. bezplatné vedení Era osobního účtu k Era účtu k podnikání nebo vedení účtu pro neziskové organizace zdarma. Právnické osoby mohou využívat výhodu 10 platebních příkazů prostřednictvím internetového bankovnictví měsíčně zdarma, nebo bezplatné vedení eurového účtu.

Všechny nové účty navíc poskytují maximální dostupnost, internetové bankovnictví za výhodné ceny, možnost vkládat hotovost platební kartou na poštách či výběr hotovosti v supermarketech zdarma. Všem klientům rovněž nabízí slevy na nákup  pohonných hmot u čerpacích stanic ČeproEuroOil. Zároveň dochází k zjednodušení sazebníku poplatků, ve kterém se klienti budou moci rychleji a pohodlněji orientovat. Snadno tak zjistí ceny za služby, které nejvíc využívají.

Nové účty začne Era poskytovat od 24. října 2011. Stávající klienti budou na nové účty automaticky převedeni.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).