Hlavní navigace

Druhý ročník ING Trophy Tour zahájen ve velkém stylu

Slavnostní zahájení druhého ročníku ING Trophy Tour proběhlo včera v hotelu Hilton v Praze. První turnaj v rámci ING Trophy Tour odstartuje 19. dubna 2008 na Karlštejně a bude pokračovat v dalších pěti golfových resortech v ČR. Perličkou na závěr bude ukončení golfové sezóny na Kypru. Generálním partnerem túry je již druhým rokem ING a produkčně ho zajišťuje agentura Connea (dříve EUROGOLF Group).

Sdílet

„Golf je pro mne nejenom sportovní aktivitou, ale především příjemnou relaxací s přáteli a obchodními partnery,“ uvedl Rolf-Jan Zweep, CEO ING Bank ČR a generální ředitel Wholesale Banking, a dodal: „A jsem proto nesmírně rád, že ING je již podruhé generálním partnerem ING Trophy Tour. Věřím, že golfové turnaje odehrávající se po celé České republice a závěrečný turnaj na Kypru budou pro účastníky příjemným setkáním a poskytnou prostor k rozvíjení ať již obchodních, nebo společenských vztahů.“

Zahajovací párty, které se kromě přestavitelů společnosti ING zúčastnili i zástupci partnerů projektu a významní hosté, nabídla bohatý program. Během něho zazpívala tři šansony Zora Jandová za doprovodu Zdeňka Merty, společnost Steilmann předvedla netradiční módní přehlídku kolekce jaro/léto. Pro návštěvníky pak byla připravena bohatá zábava – ruleta, ochutnávka doutníků, koktejly, bohatý raut plný vybraných lahůdek a tombola.

Všechny turnaje ING Trophy Tour se budou konat na špičkových českých golfových hřištích, jakými jsou Karlštejn, Mariánské Lázně, Liberec, Karlovy Vary, Slavkov a Konopiště. Na každém turnaji bude pro účastníky připraven bohatý doprovodný program.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).