Hlavní navigace

DIRECT Pojišťovna převzala mezinárodní cenu za nejrychlejší implementaci automatizace přímých marketingových kampaní

[Tisková zpráva] DIRECT Pojišťovna získala ocenění za nejrychlejší implementaci automatizace přímých marketingových kampaní a potvrdila tak svou roli dynamické a inovativní pojišťovny. V rekordním čase implementovala SAS Campaign Management, který zefektivní její komunikaci s klienty. DIRECT Pojišťovna je první a stále jedinou pojišťovnou ve střední a východní Evropě, která tyto nástroje zavedla v průběhu pouhých tří měsíců. Ocenění udělila společnost SAS Česká republika na únorové konferenci SAS Forum Praha 2011.

Sdílet

„Rychlá implementace SAS Campaign Managementu se nám podařila hlavně proto, že jsme měli jasnou představu o tom, co potřebujeme. Podstatné také je, že máme konsolidovanou databázi, motivované spolupracovníky a spolehlivého dodavatele,“ komentuje získání ceny Daniel Koiš, Head of CRM DIRECT Pojišťovny, a dodává: „Díky novému systému řízení kampaní zlepšíme komunikaci s klienty, potenciálním i stávajícím zákazníkům zajistíme vhodné a personalizované nabídky ve správný čas a správným distribučním kanálem.“

Nástroje, za jejichž implementaci byla DIRECT Pojišťovna společností SAS oceněna, slouží k automatizaci přímé komunikace ke klientům. SAS Campaign Management je nástroj sloužící k výběru klientů, kteří budou osloveni určenou formou komunikace. Další součásti tohoto řešení umožňují personalizaci odesílání zpráv a vymezení cílové skupiny.

Pro DIRECT Pojišťovnu je získaná cena za nejrychlejší implementaci automatizace přímých marketingových kampaní o to cennější, že její vyhodnocování probíhalo v regionu střední a východní Evropy, včetně Polska, Ruska a Rakouska. Cenu za DIRECT Pojišťovnu převzal na konferenci SAS Forum Praha 2011 dne 16. února Daniel Koiš z rukou generálního ředitele SAS Česká republika, Jana Medřického. „DIRECT Pojišťovna získala naše uznání za rychlou implementaci nástrojů sloužících k automatizaci přímých marketingových kampaní, která trvala pouhé tři měsíce,“ vysvětluje Jan Medřický a dodává: „Různá řešení společnosti SAS využívá po světě asi 4,5 milionu uživatelů ve více než 110 zemích.“

SAS Institute je předním světovým dodavatelem řešení a služeb Business Analytics, poskytující komplexní pohled na strategické činnosti organizace. Smyslem konané konference bylo mimo jiné na konkrétních příkladech z britského trhu ukázat, jak lze díky řešením založených na byznys analytice dosáhnout potřebného růstu firem v komerční i veřejné sféře.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).