Hlavní navigace

Deutsche Bank uvádí na trh v České republice FX4Cash, vlastní multiměnovou platformu pro zahraniční platby

[Tisková zpráva] Deutsche Bank oznámila spuštění své multiměnové platební platformy FX4Cash v České republice, čímž se tento produkt poprvé stal dostupným i pro české společnosti.

Sdílet

Platforma FX4Cash  kombinuje možnosti obchodování na devizových trzích v reálném čase se systémy pro zpracování plateb divize globálního transakčního bankovnictví a dává tak klientům transparentní, robustní a vysoce efektivní systém pro zpracování cizoměnových plateb.

FX4Cash pro zpracování zahraničních plateb ve více než 125 měnách již používají stovky nejvýznamnějších korporací v Evropě, Asii i Americe. Je to jeden z nejrychleji rostoucích produktů z nabídky Cash Managementu Deutsche Bank, počty transakcí za rok 2010 dosáhly dvojnásobku oproti roku 2009. 

Michal Přikryl, ředitel Cash Managementu pro firemní klientelu v České republice, řekl: „Pevně věříme, že pro naše klienty z České republiky bude možnost přístupu k integrované  FX a platební platformě významnou konkurenční výhodou, která podstatně zefektivní jejich nakládání s cizoměnovými platebními toky. V zemích, kde jsme již FX4Cash spustili, byla tato platforma přijata velmi příznivě a my doufáme, že podobné přijetí spatříme i zde v České republice.“

Matthew Richardson, ředitel prodeje Deutsche Bank pro FX4Cash platformu, řekl:

„S obrovským počtem měn, které systém umožňuje zpracovat, a transparentní kontrolou použitého devizového kurzu, je FX4Cash efektivním nástrojem pro jakoukoli organizaci, která má mezinárodní aktivity.“


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).