Hlavní navigace

David Gřunděl – nový obchodní ředitel v eTelu

Praha, 4. 2. 2005 – Novým členem managementu společnosti eTel se od počátku února letošního roku stává David Gřunděl, který v české pobočce předního středoevropského operátora telekomunikačních služeb nastoupil do funkce obchodního ředitele.

Sdílet

David Gřunděl přichází do společnosti eTel s více než desetiletými zkušenostmi z prodeje a marketingu v telekomunikačním oboru i v IT. Pracoval na vedoucích obchodních a marketingových pozicích ve společnostech Digitis, JBA či Nokia v České republice a v Ruské federaci. Před svým nástupem na místo obchodního ředitele firmy eTel působil ve funkci ředitele pro datové a internetové služby v Českém Telecomu. David je absolventem Vysokého učení technického v Brně, hovoří anglicky a rusky.

Společnost eTel Davida oslovila zejména svým technickými možnostmi v oblasti nabídky datových služeb, svojí flexibilitou a firemní kulturou. Ve své budoucí pozici zhodnotí své zkušenosti s řízením obchodu s mezinárodní firemní klientelou a také znalosti telekomunikačních služeb a telekomunikačního prostředí v České republice. Jeho hlavním cílem bude navazování obchodních vztahů s firmami, které chtějí při podnikání využívat výhod moderního telekomunikačního prostředí.

Davidu Gřundělovi je 35 let, je svobodný a bezdětný. Svůj volný čas tráví lyžováním a vyjížďkami na horském kole. Má rád dobré jídlo a kvalitní vína.

Markéta Novotná
eTel ČR

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).