Hlavní navigace

Další obchodníci nabízí spotřebitelům slevy

Od 1. dubna 2009 přibylo do věrnostního programu Cetelem Klubu dalších pět nových obchodních partnerů. Pro všechny držitele kreditních karet vydávaných společností Cetelem se tak rozšiřuje síť spolupracujících firem, u kterých mohou uplatnit slevy až do výše 33 %.

Sdílet

V poslední době registrujeme stále větší zájem klientů o klubové výhody spojené s využíváním kreditních karet, a proto pro ně neustále rozšiřujeme síť obchodních partnerů a také nabídku sortimentu, uvedla Ing. Gabriela Pithartová, ředitelka Správy marketingu a komunikace. Cetelem klub v současnosti čítá téměř 30 partnerů z nejrůznějších oblastí. Klienti mohou využívat například atraktivní slevy u cestovních kanceláří, půjčovny osobních vozidel, při nákupu oken a dveří či návštěvách multikina. S výraznou úsporou mohou pořídit vybavení pro outdoorové aktivity nebo vyrazit za kulturou.

U nových obchodních partnerů mohou klienti využít mnoho atraktivních nabídek. Čeká na ně 10% sleva u Cestovní kanceláře Alexandria, jež patří mezi největší touroperátory na Bulharsko nebo sleva 12 % na zájezdy od CK Autoturist. V prodejnách Klenoty Aurum lze získat až 10% slevu na vybraný sortiment šperků a hodinek a na internetových stránkách www.svet-her.cz je možné pořídit společenské hry, hlavolamy či puzzle se slevou 5 %. Provozovatel internetových obchodů, společnost Vivantis, nabízí 10% slevu ve svých e-shopech (www.parfemy.cz, www.krasa.cz, www.hodinky.cz, www.prozdravi.cz).

Mimo výhod Cetelem klubu nabízí kreditní karty vydávané společností Cetelem také finanční odměny za platby kartou v obchodech a na internetu. Výše odměny závisí na celkové měsíční částce uhrazené kartou. Klient se nemusí nikde registrovat, ani nikde o odměnu žádat. Jednotlivé platební transakce se započítávají automaticky a ke konci každého měsíce lze získat finanční prémii ve výši až 150 Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).