Hlavní navigace

ČSOB vylepšila parametry cestovního pojištění – automatické prodloužení pojistné doby, organizované sporty a další výhody

[Tisková zpráva] Velikonoce jsou pro spoustu lidí svátek, který chtějí strávit někde jinde a netradičně, například vyjet do ciziny a podívat se, jak se velikonoční svátky slaví v jiných zemích a kulturách. Klientům ČSOB mohou zpříjemnit pobyt v zahraničí i vylepšené parametry cestovního pojištění. Kromě zvýšení pojistných limitů jsou klientům k dispozici nové asistenční služby, například v případě ztráty či odcizení dokladů. Pro všechny klienty také platí automatické prodloužení pojištění v případě zpoždění letu či jiné nepředvídatelné události.

Sdílet

„Chystáte-li se do ciziny, nezapomeňte si sjednat cestovní pojištění. Je to již naprosto běžné a přes internet vše vyřídíte jednoduše třeba i v pátek doma před odjezdem na víkend, a to pro sebe i celou rodinu. Navíc stále přibývá těch, kteří si pojištění sjednají dlouhodobě a nikoliv pouze na dobu dovolené. Abychom mohli našim klientům vyjít co nejvíc vstříc, rozšířili jsme základní služby a také parametry cestovního pojištění. Nyní jsme například schopni pojistit účast ve veřejně organizovaných sportovních soutěžích, které dříve automaticky spadaly mezi nepojistitelné sporty,“ řekla Jana Opršalová, výkonná manažerka segmentu Platební komfort ČSOB.

Pro cizí státní příslušníky platí nově pojištění i na cestách do jejich domoviny, stačí být pojištěncem některé zdravotní pojišťovny v ČR. Nově se zavádí bonus automatické prodloužení pojistné doby. Tento bonus pomůže těm klientům, kteří se nemohou včas vrátit zpět do ČR například kvůli zrušení letu či následkům živelné katastrofy. Těmto klientům se pak prodlužuje doba pojištění automaticky, aniž by museli něco platit, či si tento bonus nějak aktivovat.

Sjednání individuálního cestovního pojištění přímo na internetu je stále oblíbenější, neboť klientům šetří čas a umožňuje pojistit se z pohodlí domova. Pojištění pak platí hned následující den od okamžiku sjednání. Klienti tuto možnost využívají a v loňském roce si přes internet sjednala cestovní pojištění cca 1/3 klientů. Konečnou cenu pojištění zjistí zájemce přímo na internetu, při samotném sjednání pak dokonce není nutné zadávat jména spolucestujících, stačí pouze jejich počet. Nárůst zájmu o cestovní pojištění je patrný hlavně v zimních a letních měsících, tzn. v hlavním čase dovolených a činí cca 100 až 350 %.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).