Hlavní navigace

ČSOB spouští novou kampaň na podporu malých a středních podniků

[Tisková zpráva] ČSOB je optimistická ohledně budoucnosti a příležitostí pro malé a střední podniky a chce podporovat kvalitní projekty jednotlivých firem, proto od 1. dubna 2011 spouští image kampaň na podporu služeb pro malé a střední podnikatele. Kampaň bude podpořena ATL i BTL nástroji a potrvá do konce dubna.

Sdílet

„Touto kampaní chceme upozornit naše klienty, že jsme pro ně zkušeným partnerem pro řešení financování jejich podnikání, a že pro ně máme připravenou širokou škálu produktů pro jejich různé potřeby. Jejím cílem je podpořit sebevědomí českých podnikatelů a dodat jim odvahu, aby znovu nastartovali svůj byznys,“ říká Roman Kracík, výkonný ředitel pobočkové sítě SME.

Kampaň bude probíhat v širokém spektru mediálních kanálů – od tiskové inzerce, přes venkovní reklamu a internet. Nebude chybět ani podpora na pobočkách formou POS materiálů, letáků a plakátů. Na přípravě kampaně se podílela reklamní agentura Kaspen/Jung v. Matt.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).